software
company
solutions

e-Rehin Tamamlandı


Bankalar tarafından Kredi Teminat ilişkisi kapsamında müşteri araçlarına rehin tahsis etme işlemlerinin, Emniyet Genel Müdürlüğü rehin işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasına ilişkin protokolüne uygun olarak yapılmasını sağlayan çözümdür.

Tescilli araçlara rehin koyma ve kaldırma işlemlerinin yanısıra Araç Kategorisi, Motor ve Şaşi numarası ile “0”km araçlara rehin koyma ve kaldırma işlemleri, tescili tamamlanan “0” km aracın EGM tarafından iletilen tescil bilgileri ile normal rehin işlemine dönüştürülmesi sistem tarafından sağlanır.

Muvafakat verme işlemleri kapsamında araç sahibinin bazı tescil bilgilerinde Plaka Değişikliği, Sahip Değişikliğ ve İsim Unvan değişikliği yapması ve Rehin Temlikinin yapılması gibi durumlarda bu değişikliklerin sistem üzerinden yapılmasına mümkündür.

Araç Sorgulama ekranı ve detaylı Rehin Sorgu Raporu yer almaktadır.Sertifika ve Belgeler
Başarı Hikayeleri
Referanslar
vision@work to make IT happen
cmmi3 UKAS-Information-Security-Mng ISO microsoft
The Computerworld Honors Program

The ComputerWorld
Honors 2003

Cybersoft'un yazılımlarını geliştirdiği Vergi Dairesi Tam Otomasyon Projesi (VEDOP) içerisinde yer alan "Internet Vergi Dairesi" uygulaması, ABD'de her yıl Computerworld Honors Organizasyonu tarafından düzenlenen "Computerworld Honors 21. Yüzyıl Başarı Ödülleri" kapsamında, 2003 yılında, "Devlet ve Kar Amacı Gütmeyen Organizasyonlar" kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

Detaylı Bilgi İçin