software
company
solutions

CYBERSOFT, Bilgi Teknolojileri alanında birçok ilke imza atmıştır.


Türkiye'nin ilk e-devlet yazılım ihracatı olan Azerbaycan Vergiler Bakanlığı Vergi Otomasyonu Projesi Cybersoft'un imzasını taşımaktadır.

Türkiye’nin BT çözümleri lideri

15 yıldır başaramadığımız tek şey başarısız projedir...Cybersoft, orta ve büyük ölçekli kuruluşların çok amaçlı, çok katmanlı ve çok kanallı iş altyapısı gereksinimlerini yüksek teknolojiye dayalı BT çözümleri ile karşılamaktadır. Bu alanda özellikle büyük ölçekli kurumsal bilgi sistemlerinin uyarlanması konusunda ülkemizin en yetkin firmalarından birisi olarak tanınmaktadır.

Cybersoft, sayıları 200’ü aşan kendi alanlarında uzman çalışanlarının bilgi ve deneyimleri ile yüksek teknolojilerin kullanıldığı ve üretildiği, başarı odaklı bir çalışma ortamına sahiptir. Şirket, kamu sektörüne yönelik bilgi teknolojileri projelerinin geliştirilmesinin yanı sıra finans ve reel sektör çözümlerinin üretilmesi yönünde de yoğun faaliyet göstermektedir.Kalite ve Süreç Yönetimi


Cybersoft’un Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2008 standardına uygun olarak kurulmuştur. ISO 9001:2008 sertifikasyonu, Cybersoft Kalite Yönetim Sisteminin uluslararası geçerliliğine işaret etmektedir.

Cybersoft tarafından kurulan süreç yönetim sistemi, ISO 15504 (SPICE) ve ISO/IEC 12207 standartlarını da kapsayacak biçimde tasarlanmıştır. Proje planları IEEE standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Cybersoft Kalite Yönetim Sistemi’nin teknik ihtiyaçları, iletişim ve kalite yönetim sistemi LIGHTHOUSE tarafından karşılanmaktadır. Cybersoft, yazılım süreçleri değerlendirme çalışmalarında ISO/IEC TR15504 standardını kullanmaktadır.

Cybersoft, 2007 yılı içerisinde uyguladığı kalite standartlarına CMMI Seviye 3’ü, 2008 yılı içerisinde de ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ni eklemiş ve uluslararası değerlendirme kuruluşlarından sertifikasyonları alınmıştır.Ödüller


Cybersoft; farklı sektörlere yönelik çözümleri içerisinde barındıran bir “Yazılım” firması olmasının yanı sıra, ulusal ve uluslararası alanlarda ödüllendirilmiş bir “Teknoloji” firmasıdır. Altına imza atmış olduğu çok sayıdaki başarı hikayesi sayesinde, deneyimlerinden faydalanılmak istenen bir firma konumuna gelmiştir.

Kurumsal ölçekli BT çözümleri üretme, BPM ve SOA bazlı sistemler, nesneye yönelik yazılım geliştirme, çok katmanlı istemci/sunucu mimarisi uygulamaları, çeşitli uygulama sunucuları üzerinde yazılım geliştirme, nesneye yönelik tasarım metodolojisi ve CASE araçları kullanımı, OLTP ve VLDB uygulamaları, Cybersoft’un uzmanlık alanlarıdır. Bütün bu bilgi birikiminin sonucu olarak Cybersoft, Bilişim dünyasının Oscar’ı olarak da kabul edilen “Computerworld Honors” yarışmasında birincilik ödülü ile onurlandırılmıştır.


  • ComputerWorld Honors 2003
  • InterPro 2006 Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi
  • 35. Uluslararası İş Liderliği ve Prestij Ödülü
  • Sun 2005 Yılı En Başarılı Çözüm Ortağı Ödülü
  • Oracle 2003 Yılı Onur Ödülü
  • ODTÜ Teknokent 2003 Başarı Ödülü
  • ODTÜ Senatosu 2003 Yılı Takdir Ödülü
  • CEBIT Eurasia Bilişim 2002


<< Cybersoft hakkında daha fazla bilgi içinSertifika ve Belgeler
Başarı Hikayeleri
Referanslar
vision@work to make IT happen
cmmi3 UKAS-Information-Security-Mng ISO microsoft
The Computerworld Honors Program

The ComputerWorld
Honors 2003

Cybersoft'un yazılımlarını geliştirdiği Vergi Dairesi Tam Otomasyon Projesi (VEDOP) içerisinde yer alan "Internet Vergi Dairesi" uygulaması, ABD'de her yıl Computerworld Honors Organizasyonu tarafından düzenlenen "Computerworld Honors 21. Yüzyıl Başarı Ödülleri" kapsamında, 2003 yılında, "Devlet ve Kar Amacı Gütmeyen Organizasyonlar" kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

Detaylı Bilgi İçin

Finans Ana Sayfasından,
Cybersoft Ana Sayfasına Geçiş Yapmak Üzeresiniz

www.cs.com.tr web sitemizden şirketimiz hakkında daha fazla detay, finans sektörü dışındaki ürünlerimiz, projelerimiz, arge çalışmalarımız, hizmetlerimiz, referanslarımız, ödüllerimiz ve kuruluşumuzdan bugüne bizimle ilgili haberlere ulaşabilirsiniz.

>> Cybersoft Ana Sayfa...